Scroll to top
© 2021, Svetainių kūrimasSusisiekti
Share

Apie mus

  

4+ metų patirtis

Žinome, kad dabar esanti korona, kelia daug nežinomybės, todėl mes į tai atsižvelgdami leidžiame kainas iki tokių žemumų, kad Jums yra puiki proga savo įmonę paviešinti internete, o tai labai svarbu, norint pakelti klientų skaičiumi.

Pastebėjome, kad internetinių svetainių bei elektroninių parduotuvių poreikis nuolatos auga, todėl norime prisidėti prie šios plėtos ir suteikti kokybišką paslaugą, kuriant internetinius puslapius bei el. parduotuves. Naujoji svetainė bus inovatyvi, prisitaikanti prie visų išmaniųjų įrenginių.

Manome, kad kelias į sėkmę – turiningai sukurta svetainė, kuri bus naudinga Jūsų verslui plėstis. Svetainių kūrimas nėra ilgas procesas, todėl greitai galėsite džiaugtis nauja svetaine. Labai svarbu ir tai, kad puslapiais būtų lengva naudotis, o struktūra – aiški bei patogi. Tuo mes būtinai pasirūpinsime.

Kam skirtos mūsų paslaugos? Visiems, kurie užsiima savo verslu, individualia veikla ar tiesiog tiems, kurie nori pasidalinti savo hobiu su kitais bendraminčiais.

Labai svarbu tai, kad jūs galėsite nesunkiai patys valdyti internetinę svetainę. Iš tiesų – Jūs tapsite svetainės šeimininku, apmokysime, kaip ją valdyti. Viskas yra daug paprasčiau nei galite pagalvoti – nebus sudėtinga ne tik pakeisti paveikslėlį, aprašymus ar pridėti naujienas, bet taip pat ir patiems toliau kurti bei tobulinti nuosavą dizainą. O jei Jūs neturite tam laiko dėl begalės darbo – ne problema, galima užsisakyti administravimo paslaugą, kuri yra įkandama visiems mūsų klientams.

 

Lankstumas. Dirbame visoje Lietuvoje, todėl itin patogu bendradarbiauti su mumis. Viskas vyksta technologijų pagalba – bendraujame telefonu apie naujojo puslapio dizainą, tobulinimą ir ką dar galime koreguoti, kad jis atrodytų labai patrauklus apsilankiusiam klientui. Galime susisiekti ir per Zoom platformą – aptarti svetainės turinį, dizainą bei funkcijas vizualiai, pasidalinus ekrano vaizdu. Kviečiame susisiekti ir pradėti darbus jau dabar.

Patirtis. Dibame jau 3 metus, todėl turime nemažai patirties kuriant internetines svetaines. Esame sukūrę įvairaus sudėtingumo projektus, todėl lengvai prisitaikysime prie Jūsų norų bei poreikių.

Sukūrimo trukmė. Esame efektyvūs – darbus atliekame laiku ir neatsiliekame nuo nustatytų terminų. Manome, kad tobulumui ribų nėra, todėl esame pasiruošę atkreipti dėmesį į Jūsų pastebėjimus ir juos analizuoti.

Aspektai, nulemiantys kainą. Kainą gali nulemti svetainės puslapių skaičius, paskirtis (prezentacinė ar elektroninė parduotuvė), informacijos kiekis, norimos funkcijos.

Mumis pasitiki

Įmonės,
kurios su mumis dirbo

Ką sako apie mus klientai

Atsiliepimai

Tikrai profesionalus bendravimas ir kokybiškas darbas. Būtinai naudosiuosi paslaugomis ateityje svetainių tobulinimui, nes sukuriamas vis modernesnis dizainas pagal esamą rinkos situaciją.

— Justinas

Sinerparta

Rekomenduojame už lankstumą, operatyvumą,malonų bendravimą įgyvendinant idėjas ir atnaujinant puslapį.

— Tomas

Elektros vizija

Rekomenduoju. Darbas atliktas profesionaliai ir atidžiai, sąžiningai. Gavau daug pasiūlymų kaip geriau padaryti el.parduotuvę, kaip tai efektyviai atlikti. Įsiklausoma į poreikį ir pastabas, siūlomi patobulinimai. Malonus bendravimas, darbas atliekamas laiku!

— Gintarė

Amber audiniai

Procesas

Dirbti su mumis bus labai paprasta. Pirmiausia aptarsime, kokio naujojo puslapio dizaino norėsite. .