Scroll to top
© 2023 www.jususvetaine.lt

Elektroninė parduotuvė

Šiuolaikiška elektroninė parduotuvė

Šiais laikais ypač patogu apsipirkti internete, todėl tai tampa vis populiarėjančia paslauga. Kuriame ne tik svetaines, bet ir elektronines  parduotuves įvairiomis jos funkcijomis Taip pat užsiimame elektronines svetainės administravimu, vystymu, plėtra. Elektroninė parduotuvė sukuriama iki 8 savaičių. Elektroninė parduotuvė turėtų patogią valdymo sistemą, tad esant poreikiui nuolatos papildyti asortimentą, tai padaryti patiems nebūtų sudėtinga. Sukuriame vaizdo įrašą, kuriame aiškiai matoma, kaip elektroninė parduotuvė yra valdoma. Kuriame su patogia WordPress Woocommerce platforma. Elektroninė parduotuvė kuriama atsakingai, todėl kiekviena detalė mums yra svarbi. Atsižvelgiame ir į tekstų stilistiką, išdėstymą bei lygiavimą.

Elektroninės parduotuvės pagrindinis tikslas yra parduoti prekes, todėl kuriame elektronines parduotuves patogias klientui, kad jis neužstrigtų pirkimo procese, o atvirkščiai – greitai bei patogiai atliktų mokėjimą ir lauktų savo užsisakytų prekių. Dabartiniame pasaulyje elektroninės parduotuvės tampa itin populiarios, vis daugiau žmonių prekes ar paslaugas užsisako internete, todėl labai svarbu neatsilikti nuo šių tendencijų. Rekomenduojame susikurti naująją elektroninę parduotuvę ir tokiu būdu plėsti klientų ratą – internete galimybės neribotos, tad tikrai verta tuo pasinaudoti.

 

Elektroninė parduotuvė – ypatybės:

 • Prekių pristatymo funkcija – galėsite pasirinkti Jums labiausiai patinkančius pristatymo būdus (kurjeris, paštas, atsiėmimas punktuose)
 • Apmokėjimo funkcija – patogi ir greita apsipirkimo funkcija pavedimu.
 • Pirkinių krepšelis – klientas galės išsirinkti daug prekių vienu pristatymu, o tai sutaupys pinigų.
 • Filtrai – lengviausias būdas rasti tai, ko klientui reikia.
 • Modernus dizainas – išrinksime dizainą su patogia valdymo sistema.
 • Produktų sukėlimas – sukelsime visus Jūsų parduodamus produktus ar paslaugas į Jūsų el. parduotuvę.
 • Kainų surašymas – aiškiai bei struktūriškai pateiksime kainas Jūsų el. parduotuvėje.
 • „Messenger“ funkcijos įdiegimas – galėsite bendrauti su klientais naudodamiesi ir Facebook platforma.
 • Kitų kalbų įvedimas – pasiekite pirkėjus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio rinkoje, įvesdami keletą norimų kalbų.

Elekroninė parduotuvė – kodėl verta ją turėti?

 • Jūsų el. parduotuvė veiks visą parą, todėl klientai galės apsipirkti jiems patogiu laiku, o tuomet liks tik pristatymas. Paprasta fizinė parduotuvė veikia tik tam tikromis valandomis, todėl negali pritraukti tų klientų, kurie tomis valandomis yra užimti. Be to, prekių sąraše matomas visas asortimentas, todėl išsirinkti tikrai nėra sudėtinga.
 • Laiko taupymas yra dar vienas el. parduotuvės pliusas. Klientui nereikia išeiti iš namų, kad nusipirktų norimą prekę – tereikia interneto ryšio ir išmaniojo įrenginio. Prekes galima įsigyti net ir naudojantis telefonu, o tai labai palengvina visą procesą.
 • Sukūrus tinkamą parduotuvę, kuriamas ir grįžtamasis ryšys – klientai apie Jus atsilieps teigiamai, jei bus patenkinti procesu. Gali palikti teigiamą atsiliepimą, o tai Jums duos didesnę reputaciją.
 • Palengvinsite rinkodaros procesą. Galėsite lengvai reklamuoti savo prekes ar paslaugas pasinaudodami kitomis platformomis (Facebook, Youtube, Instagram). Tai jums kainuos mažiau, taip pat sutaupysite ir laiko.