Svetainės administravimas

Svetainių administravimas. Manome, jog tam, kad svetainė veiktų tinkamai – svarbu yra ne tik jos susikūrimas, bet ir priežiūra. Ištikimi klientai nuolatos laukia inovacijų. Tam, kad palaikyti su jais ryšį – būtina reguliai atnaujini informaciją bei pateikti aktualias naujienas, akcijas, nuolaidas ar netgi renginius, jeigu jie susiję su Jūsų veikla. Taip pritrauksite klientų dėmesį, todėl mes siūlome svetainių informacijos atnaujinimo paslaugas – šiuo klausimu galite mumis pasitikėti.

  • Informacijos atnaujinimas – nuolatos galėsime įkelti naują ar papildyti esamą informaciją.
  • Naujienų paskelbimas – jei turėsite naujienų skiltį, atnaujinsime ir šią mums siųstą informaciją.
  • Dizaino korekcijos – galėsime pakoreguoti svetainės dizainą.
  • Virusų valymas ir apsauga. Išvalysime svetainę, jeigu joje atsiras nepageidaujamų virusų.
  • Reklamos talpinimas – patalpinsime Jūsų puslapyje ir kitose platformose.
  • Parduotuvės kainų keitimas. Atnaujinsime kainoraštį.

Privalumai

Lankstumas.

Dirbame visoje Lietuvoje, todėl itin patogu bendradarbiauti su mumis. Viskas vyksta technologijų pagalba – bendraujame telefonu apie naujojo puslapio dizainą, tobulinimą ir ką dar galime koreguoti, kad jis atrodytų labai patrauklus apsilankiusiam klientui. 

Patirtis.

Svetainių kūrimu užsiimame jau 6 metus, todėl turime nemažai patirties šioje veikloje. Esame sukūrę įvairaus sudėtingumo projektus, todėl lengvai prisitaikysime prie Jūsų norų bei poreikių.

Sukūrimo trukmė.

Esame efektyvūs – darbus atliekame laiku ir neatsiliekame nuo nustatytų terminų. Manome, kad tobulumui ribų nėra, todėl esame pasiruošę atkreipti dėmesį į Jūsų pastebėjimus ir juos analizuoti. Svetainių kūrimas – tai veikla, kuria gyvename.